Absorberende Handdoek Yarg
Van
€ 8,02
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 8,91 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 8,91 |
| Totaalprijs Bruto: | € 10,60 |
Productnummer:
A467-17065003000
Voorraad:
Productinformatie "Absorberende Handdoek Yarg"
138x72cm handdoek van absorberende en zachte microfiber van 200g / m2 in gevarieerde kleuren. Gepresenteerd in een praktische tas met verstelbaar koord.
| : | ROJ |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1300 |
| Afmetingen omdoos: | 43 x 30 x 43 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Diameter: | 90mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 210g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Hoogte: | 170mm |
| Lengte: | 0mm |
| OuterCartonDimension: | 43 x 30 x 43 cm |
Aanmelden