Absorberende Handdoek Rustuff
Van
€ 1,20
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,35 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,35 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,61 |
Productnummer:
A467-14513019000
Voorraad:
Productinformatie "Absorberende Handdoek Rustuff"
Vrolijke hondenhanddoek van absorberende en zachte microfiber van 310 g / m2 en in levendige kleuren. Gepresenteerd in een transparante, PVC verpakking.
| : | AZUL |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 4400 |
| Afmetingen binnendoos: | 32 x 31 x 33 cm |
| Afmetingen omdoos: | 64 x 36 x 33 cm |
| Breedte: | 60mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 16g |
| Gewicht binnendoos Bruto KG: | 1 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7 |
| Hoogte: | 80mm |
| Lengte: | 60mm |
| OuterCartonDimension: | 64 x 36 x 33 cm |
Aanmelden