Absorberende Handdoek Risel
Van
€ 7,33
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,97 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,97 |
| Totaalprijs Bruto: | € 9,48 |
Productnummer:
A467-11185001000
Voorraad:
Productinformatie "Absorberende Handdoek Risel"
Natuurlijn, absorberende handdoek in RPET 310g/m2. Gemaakt van gerecycled plastic om het hergebruik van plastic afval te bevorderen en bij te dragen aan de duurzaamheid van de planeet. Formaat 90x170 cm en verkrijgbaar in een brede waaier van kleuren. Met RPET-logo op het etiket.
| : | BLA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 240 |
| Afmetingen omdoos: | 62 x 45 x 45 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 30 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 480g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 15 |
| Hoogte: | 900mm |
| Lengte: | 1700mm |
| OuterCartonDimension: | 62 x 45 x 45 cm |
Aanmelden