Absorberende Handdoek Lypso
Van
€ 6,04
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,68 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,68 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,95 |
Productnummer:
A467-14553001000
Voorraad:
Productinformatie "Absorberende Handdoek Lypso"
150x75cm handdoek in ultra absorberende en zacht microfiber van 345 / m2 in gevarieerde kleuren.
| : | BLA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 600 |
| Afmetingen omdoos: | 50 x 38 x 39 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 30 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 370g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 11 |
| Hoogte: | 750mm |
| Lengte: | 1500mm |
| OuterCartonDimension: | 50 x 38 x 39 cm |
Aanmelden