Absorberende Handdoek Kotto
Van
€ 1,14
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,27 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,27 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,51 |
Productnummer:
A467-14554007000
Voorraad:
Productinformatie "Absorberende Handdoek Kotto"
Handdoek 45x30cm van absorberende en zachte microvezel. Hoge kwaliteit -345g/m2- in verschillende kleuren.
| : | NARA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 5400 |
| Afmetingen omdoos: | 39 x 27 x 34 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 45g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 6 |
| Hoogte: | 300mm |
| Lengte: | 450mm |
| OuterCartonDimension: | 39 x 27 x 34 cm |
0 van 0 beoordelingen
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.