Absorberende Handdoek Kefan
Van
€ 1,77
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,32 |
Productnummer:
A467-15920001000
Voorraad:
Productinformatie "Absorberende Handdoek Kefan"
Ultra absorberende handdoek in XL-formaat in hoogwaardige stof -345 g / m2-. Afmeting 40x90 cm. Verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren met een elastische band in witte kleur voor afdrukken.
| : | BLA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2800 |
| Afmetingen omdoos: | 51 x 31 x 31 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 62g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7 |
| Hoogte: | 400mm |
| Lengte: | 900mm |
| OuterCartonDimension: | 51 x 31 x 31 cm |
Aanmelden