Absorberende Handdoek Gymnasio
Van
€ 1,90
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,13 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,13 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,53 |
Productnummer:
A467-14567019000
Voorraad:
Productinformatie "Absorberende Handdoek Gymnasio"
100x50cm handdoek van absorberende en zachte microfiber van 185 g / m2 in diverse kleuren. Gepresenteerd in een praktische tas met verstelbaar koord.
| : | AZUL |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2000 |
| Afmetingen omdoos: | 46 x 57 x 30 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 90mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 86g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Hoogte: | 170mm |
| Lengte: | 0mm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 57 x 30 cm |
Aanmelden