Absorberende Handdoek Guds
Van
€ 3,76
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,21 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,21 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,01 |
Productnummer:
A467-20428007000
Voorraad:
Productinformatie "Absorberende Handdoek Guds"
Absorberende handdoek gemaakt van RPET van 160g/m2. Afmeting 50x100 cm en gepresenteerd in een individuele RPET mesh zak. Verkrijgbaar in een groot aantal kleuren, met RPET-label.RPET-materiaal is gemaakt van gerecycled plastic, waardoor het hergebruik van plastic afval wordt bevorderd en de duurzaamheid van de planeet wordt geholpen.
| : | NARA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 3000 |
| Afmetingen omdoos: | 33 x 60 x 25 cm |
| Breedte: | 60mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 80g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Hoogte: | 160mm |
| Lengte: | 120mm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 60 x 25 cm |
Aanmelden