Absorberende Handdoek Bayalax
Van
€ 8,76
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 9,70 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 9,70 |
| Totaalprijs Bruto: | € 11,54 |
Productnummer:
A467-15919001000
Voorraad:
Productinformatie "Absorberende Handdoek Bayalax"
Handdoek van microfiber. Uitgevoerd in de maat XXL. Afmetingen 90x170cm, en hoogwaardige stof 310g/m2. Verkrijgbaar in diverse kleuren, gemaakt voor sublimatie print.
| : | BLA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 480 |
| Afmetingen omdoos: | 62 x 43 x 45 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 30 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 470g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 15 |
| Hoogte: | 900mm |
| Lengte: | 1700mm |
| OuterCartonDimension: | 62 x 43 x 45 cm |
Aanmelden