Aansteker M3L
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-420417_03
Voorraad:
Productinformatie "Aansteker M3L"
Aansteker M3L 25 x 80 x 10 mm. met kinderbeveiliging en ISO gecertificeerd
| : | Donkergroen |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 52x12 mm |
| Bewerking: | Zeefdruk aanstekers |
| Breedte: | 81mm |
| Douanetariefnummer: | 96131000 |
| Gewicht: | 17g |
| Hoogte: | 23mm |
| Lengte: | 10mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Merk: | GO |
| Positie van de bewerking: | Voorzijde |
Aanmelden