A5 kraft notitieboek
Van
€ 1,67
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,67 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,67 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,99 |
Productnummer:
A23-P773.957
Voorraad:
Productinformatie "A5 kraft notitieboek"
Kraft notitieboek A5. 72 vellen/144 pagina's van 70g/m2. Crèmekleurig papier. Met elastische band en bladwijzerlint.
NotebookFormat: A5
NumberOfPages: 144
PaperRulingLayout: Gelinieerde pagina's
NotebookFormat: A5
NumberOfPages: 144
PaperRulingLayout: Gelinieerde pagina's
| : | groen (± PMS 368) |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 30 x 24 x 34 cm |
| Breedte: | 144mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 40 |
| Certificaten: | FSC |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 4820103000 |
| Ecologische informatie: | FSC claim: FSC Mix Credit |
| Gewicht: | 230g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 9.2 |
| Hoogte: | 11mm |
| Lengte: | 210mm |
| Materiaal: | Papier, Papier |
| Materiaalgewicht: | 70 g/m2 |
| Merk: | XD Collection |
| Nakoming: | Conform richtlijn 1999/51/EC betr. PCP gehalte, Conform richtlijn 1907/2006/EC betr. SVHC, Vrij van korte en middellange gechloreerde paraffineketens |
| OuterCartonDimension: | 30 x 24 x 34 cm |
| Outlet: | Ja |
| Verpakkingsinformatie: | Polybag en bulk |
Aanmelden