A5 Adventskalender
Van
€ 4,34
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 10,33 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 516,52 |
| Totaalprijs Bruto: | € 614,66 |
Productnummer:
A37-7313.100
Voorraad:
Productinformatie "A5 Adventskalender"
A5 Adventskalender gevuld met melk chocolade en voorzien van een full colour bedrukking
| : | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 146mm |
| Douanetariefnummer: | 18063100 |
| Gewicht: | 96g |
| Hoogte: | 12mm |
| Land van herkomst: | DE |
| Lengte: | 207mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Kunststof/Papier |
| Productietijd: | 20 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden