5 SERVICE - RVS bestekset
Van
€ 3,34
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,34 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,34 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,97 |
Productnummer:
A36-MO6149-98
Voorraad:
Productinformatie "5 SERVICE - RVS bestekset"
Herbruikbare RVS bestekset bestaande uit een vork, mes, lepel, rietje en borstel in een neopreen opbergzakje.
| : | goud |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 37 x 24 x 40 cm |
| Breedte: | 60mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 8215 2010 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 11.62 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 210mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 37 x 24 x 40 cm |
Aanmelden