5-delige custom made pleisters met full colour bedrukte kraftpapieren envelop
Van
€ 0,76
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,86 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5.145,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6.122,55 |
Productnummer:
A33-1Z273010
Voorraad:
Productinformatie "5-delige custom made pleisters met full colour bedrukte kraftpapieren envelop"
5 stuks personaliseerbare pleisters geleverd in een kraftpapieren envelop (maat gevouwen: 100 x 65 mm). Digitale full colour print beschikbaar op de verpakking. Dit product voldoet aan de strenge eisen van de Verordening Medische Hulpmiddelen (MDR) en is in meerdere landen geregistreerd bij de FDA. Voldoet aan de normen ISO14001:2015 en ISO9001:2015. Grootte van de pleister: 72 x 19 cm.
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 51 x 29 x 26 cm |
| Breedte: | 7mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 3005100000000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 5g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 5 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 4.5 |
| Hoogte: | 69mm |
| Land van herkomst: | LITHUANIA |
| Lengte: | 100mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | FSC-gecertificeerd papier |
| Merk: | Graid |
| OuterCartonDimension: | 51 x 29 x 26 cm |
Aanmelden