4 pleisters in envelop
Van
€ 0,61
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,28 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 320,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 380,80 |
Productnummer:
A267-8425.303-FC
Voorraad:
Productinformatie "4 pleisters in envelop"
Envelop gevuld met 4 pleisters, geproduceerd in Duitsland.
| : | Naturel |
|---|---|
| Breedte: | 40mm |
| Douanetariefnummer: | 30051000 |
| Gewicht: | 5g |
| Land van herkomst: | DE |
| Lengte: | 90mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Kunststof/Papier |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden