4 koekjes in een doosje
Van
€ 4,20
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,03 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1.258,75 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1.497,91 |
Productnummer:
A37-5130.100_30056
Voorraad:
Productinformatie "4 koekjes in een doosje"
4 koekjes met caramel smaak, ca. 20 gram in een doosje. Voorzien van een full colour bedrukking op de koekjes en het doosje
| : | Wit |
|---|---|
| Vulling: | karamel |
| Breedte: | 121mm |
| Douanetariefnummer: | 19059020 |
| Gewicht: | 20g |
| Hoogte: | 15mm |
| Land van herkomst: | CZ |
| Lengte: | 95mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Kunststof/Papier |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden