4-in-1 oplaadkabel met licht REEVES-CONVERTICS LIGHT UP
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-52704-BKWE
Voorraad:
Productinformatie "4-in-1 oplaadkabel met licht REEVES-CONVERTICS LIGHT UP"
Deze data- en oplaadkabel is een exclusief eigen design binnen de Convertics-serie. Het combineert verlichte reclame met slimme functionaliteit. Zodra deze op een stroombron is aangesloten, laat deze stijlvolle LED gegraveerde logo’s wit oplichten – een echte blikvanger met merkkracht.
- LED-kleuren: wit
- USB-C Poort
- 8-Pin voor Apple
- Snel laden: tot 60 Watt
- Oplaad- en datakabel
- Gerecycled ABS-Kunststof
- gerecycled PET plastic
- gerecycled TPE-kunststof
- USB-A-adapter
- LED-kleuren: wit
- USB-C Poort
- 8-Pin voor Apple
- Snel laden: tot 60 Watt
- Oplaad- en datakabel
- Gerecycled ABS-Kunststof
- gerecycled PET plastic
- gerecycled TPE-kunststof
- USB-A-adapter
| : | zwart, wit / zwart / wit |
|---|---|
| Afmetingen itemdoos: | 209 x 80 x 10 cm |
| Afmetingen omdoos: | 365 x 35 x 22.2 cm |
| Breedte: | 42mm |
| Douanetariefnummer: | 85444290 |
| Gewicht: | 20g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 5.5 |
| Hoogte: | 8mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 197mm |
| Materiaal: | metaal, gerecycled ABS plastic, gerecycled PET plastic, Gerecycled TPE-kunststof |
| OuterCartonDimension: | 365 x 35 x 22.2 cm |
Aanmelden