4 in 1 Laadkabel REEVES-CONVERTICS COLOR
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-52664-CN
Voorraad:
Productinformatie "4 in 1 Laadkabel REEVES-CONVERTICS COLOR"
Deze evolutie van de REEVES-myConvertics valt op door zijn kleurrijke uiterlijk. Kies uit 5 opvallende kleuren! Uitgerust met een vermogen tot 60 watt is de kabelset optimaal voor snel opladen en gegevensoverdracht. Het artikel is gemaakt van gerecycled ABS en gerecycled TPE-kunststof. In de handige platte box bevinden zich een USB-C naar USB-C kabel, een USB-A-adapter en een 8 Pin-adapter voor Apple®. Om de deksel te openen, draait u deze zijdelings met de klok mee of tegen de klok in. De box kan veilig worden gesloten met de ingebouwde magneten.
- inclusief USB-C naar USB-C kabel
- 8-Pin voor Apple
- Snel laden: tot 60 Watt
- Oplaad- en datakabel
- Gerecycled ABS-Kunststof
- gerecycled TPE-kunststof
- Kabellengte: 25 cm
- USB-A-adapter
- inclusief USB-C naar USB-C kabel
- 8-Pin voor Apple
- Snel laden: tot 60 Watt
- Oplaad- en datakabel
- Gerecycled ABS-Kunststof
- gerecycled TPE-kunststof
- Kabellengte: 25 cm
- USB-A-adapter
| : | cyaan / cyaan |
|---|---|
| Afmetingen itemdoos: | 165 x 89 x 14 cm |
| Afmetingen omdoos: | 322 x 31.7 x 41 cm |
| Breedte: | 62mm |
| Douanetariefnummer: | 85444290 |
| Gewicht: | 33g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 10.2 |
| Hoogte: | 12mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 140mm |
| Materiaal: | gerecycled ABS plastic, Gerecycled TPE-kunststof |
| OuterCartonDimension: | 322 x 31.7 x 41 cm |
Aanmelden