4 Belgische bonbons + 1 napolitan
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-505355_00
Voorraad:
Productinformatie "4 Belgische bonbons + 1 napolitan"
4 Belgische bonbons + 1 napolitan (5gr) van fijnste Barry Callebaut chocolade in tot in full colour bedrukt doosje.
| : | custom made |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 205x296,5 mm |
| Bewerking: | Full colour tot in full colour bedrukt |
| Breedte: | 92mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 49g |
| Hoogte: | 92mm |
| Lengte: | 23mm |
| Materiaal: | Karton/Papier |
| Merk: | BARRY CALLEBAUT |
| Positie van de bewerking: | All over |
Aanmelden