3-in-1 opener REFLECTS-HELTONVILLE
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-52055-RD
Voorraad:
Productinformatie "3-in-1 opener REFLECTS-HELTONVILLE"
REFLECTS exclusief – drie functies in één: een klassieke flesopener gecombineerd met een opener voor blikjes en een voor plastic flessen. Ideaal voor picknick, keuken en bar. Compatibel met doppen met een diameter van 30 mm of meer.
- Verpakking
- flessenopener
- Verpakking
- flessenopener
| : | rood / rood |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 52 x 28.3 x 47.2 cm |
| Breedte: | 42mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 82055100 |
| Gewicht: | 12g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 13 |
| Hoogte: | 11mm |
| Land van herkomst: | TW |
| Lengte: | 91mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| OuterCartonDimension: | 52 x 28.3 x 47.2 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden