2708 | Xoopar Icon 3 in 1 Magnetic Wireless charger
Van
€ 28,04
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 33,09 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 33,09 |
| Totaalprijs Bruto: | € 39,38 |
Productnummer:
A53-LT41507-N0002
Voorraad:
Productinformatie "2708 | Xoopar Icon 3 in 1 Magnetic Wireless charger"
Met deze 3-in-1 draadloze oplader kun je meerdere apparaten tegelijk opladen. Het magnetische laadoppervlak houdt uw MagSafe iPhone op zijn plaats. Bovendien kan het oplaadplatform elk apparaat met Qi opladen.
| : | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 80mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 8504409590 |
| Gewicht: | 235g |
| Hoogte: | 110mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 110mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden