20 Lipton theezakjes in doosje
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-521612_00
Voorraad:
Productinformatie "20 Lipton theezakjes in doosje"
20 Lipton theezakjes in doosje met opdruk tot in full colour, 150 x 43 x 64 mm.
| : | custom made |
|---|---|
| Afmeting: | 150 x 43 x 64 mm. |
| Afmetingen van de bewerking: | 399,5x183,8 mm |
| Bewerking: | Full colour tot in full colour bedrukt |
| Breedte: | 43mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9023000 |
| Gewicht: | 64g |
| Hoogte: | 150mm |
| Lengte: | 64mm |
| Materiaal: | Karton |
| Merk: | Lipton |
| Positie van de bewerking: | All over |
Aanmelden