2 DUBAI bonbons in geschenkdoosje
Van
€ 2,95
| Stukprijs | € 2,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 295,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 315,65 |
Productnummer:
A211-dubai-2
Voorraad:
Productinformatie "2 DUBAI bonbons in geschenkdoosje"
Een melk bonbon gemaakt van de allerbeste couverture van Barry Callebaut. De vulling is gemaakt van overheerlijke pistache en krokante knafeh. Al onze chocolade voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen. De smaak is subliem en zult u zeker verrassen. DE DUBAI SENSATIE VAN DIT MOMENT!
| Bewerkingsoptie: | Full color print op banderol |
|---|---|
| Smaak: | Melk |
| Vulling: | Pistache Praliné, Crunchy Kunefe Kadayif |
| Aangifte Informatie voor Voedsel: | Allergie: Melk, Noten |
| Bewerking: | Full color print op de banderol |
| Breedte: | 70mm |
| Gewicht: | 40g |
| Hoogte: | 29mm |
| Lengte: | 115mm |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden