2 Chai Lattes in een doosje
Van
€ 3,00
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,87 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 487,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 579,53 |
Productnummer:
A37-1365.100_11675
Voorraad:
Productinformatie "2 Chai Lattes in een doosje"
2 Chai Lattes van ca. 25 gram per stuk, in de smaak Vanille-Kaneel, verpakt in een full colour bedrukt doosje
| : | Wit |
|---|---|
| Vulling: | Vanille-Kaneel |
| Breedte: | 85mm |
| Douanetariefnummer: | 21012098 |
| Gewicht: | 70g |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | DE |
| Lengte: | 175mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Papier |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden