10W CREE zaklamp
Van
€ 13,75
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 15,55 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 15,55 |
| Totaalprijs Bruto: | € 18,50 |
Productnummer:
A23-P513.431
Voorraad:
Productinformatie "10W CREE zaklamp"
Super heldere en krachtige 10W CREE led-zaklamp die zelfs de moeilijkste omstandigheden aankan. De duurzame aluminium zaklamp is IPX 4 waterdicht en schokbestendig tot 1 meter. De lichtbundel van de zaklamp kan worden aangepast om te focussen of om een groter gebied te verlichten. Met riemclip voor het dragen van de zaklamp. 250 lumen en werktijd van 6 uur. Inclusief batterijen voor direct gebruik.Verpakt in geschenkverpakking.
Lightsource: Cree™ LED
LightsourceQty: 1
Lightsource: Cree™ LED
LightsourceQty: 1
| : | zwart (± PMS Black) |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 32 x 24 x 25 cm |
| Breedte: | 34mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Cadeau verpakking: | Ja |
| Custom hoes: | Ja |
| Diameter: | 34mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 8513100000 |
| Gewicht: | 277g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7.2 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 6.2 |
| Hoogte: | 195mm |
| Lengte: | 34mm |
| Materiaal: | Aluminium |
| Merk: | XD Collection |
| Nakoming: | Conform richtlijn 2006/66EC betr. batterijen, Conform richtlijn 2001/65/EC & 2015/863 betr. gevaarlijke stoffen, Informatieblad betr. veiligheid van gebruikte materialen beschikbaar, Conform richtlijn REACH en ZEK 01-4-08 betr. PAHS gehalte, Conform richtlijn 1907/2006/EC betr. SVHC, Conform richtlijn EN62471 betr. Fotobiologische veiligheid van verlichting, Vrij van korte en middellange gechloreerde paraffineketens, Conform richtlijn 2014/30/EU betr. elektromagnetisme |
| OuterCartonDimension: | 32 x 24 x 25 cm |
| Outlet: | Ja |
| Verpakkingsinformatie: | Geschenkverpakking |
Aanmelden