10 Pyramidetheezakjes in pyramidedoos
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-521613_00
Voorraad:
Productinformatie "10 Pyramidetheezakjes in pyramidedoos"
10 Pyramidetheezakjes in pyramidedoos tot in full colour gedrukt, 120 x 120 x 100 mm
| : | custom made |
|---|---|
| Afmeting: | 120 x 120 x 100 mm. |
| Afmetingen van de bewerking: | 308,9x132,6 mm |
| Bewerking: | Full colour tot in full colour bedrukt |
| Breedte: | 120mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9023000 |
| Gewicht: | 25g |
| Hoogte: | 120mm |
| Lengte: | 100mm |
| Materiaal: | Karton |
| Merk: | Loyd |
| Positie van de bewerking: | All over |
Aanmelden