1 Pyramidetheezakje in Pyramidedoosje
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-521615_00
Voorraad:
Productinformatie "1 Pyramidetheezakje in Pyramidedoosje"
1 Pyramidetheezakje in Pyramidedoosje met opdruk tot in full colour, 60 x 60 x 60 mm
| : | custom made |
|---|---|
| Afmeting: | 60 x 60 x 60 mm. |
| Afmetingen van de bewerking: | 156,3x70,4 mm |
| Bewerking: | Full colour tot in full colour bedrukt |
| Breedte: | 60mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9023000 |
| Gewicht: | 3g |
| Hoogte: | 60mm |
| Lengte: | 60mm |
| Materiaal: | Karton |
| Merk: | Loyd |
| Positie van de bewerking: | All over |
Aanmelden